• Przechowalnia 0
 • Koszt dostawy

  Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy:

  Opłata za przesyłkę zamówienia (zależna od ilości produktów znajdujących się w zamówieniu- system automatycznie naliczy koszt wybranej formy przesyłki w zależności od wagi produktów.).

  Sposób dostawy

  Koszt dostawy

  Czas dostawy

  Poczta Polska*

  od 11,00 zł

  zazwyczaj 2-5 dni roboczych

  Przesyłka kurierskaDPD

  Pobranie DPD

   15,00 zł
  17,00

  Szczegółowe koszty wysyłki i formę wysyłki , wybierają Państwo w trakcie finalizacji transakcji w koszyku. System automatycznie naliczy Państwu dokładny koszt wysyłki w zależności od ilości zakupionych produktów oraz sumy ich wagi.

  **Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.


  UWAGA!
  Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

  Sklep (LILYPOL- cebulki kwiatowe) nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz numer telefonu do lokalnego przedstawiciela firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Jeżeli chodzi o Pocztę Polską to nie mamy wpływu na czas dostarczenia i jest to ok 2-5 dni roboczych.

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Czas wyświetlania strony: 0.062s